Poziom piłkarski Tijjaniego Reijndera ulegnie poprawie

Tijjani Reijnders to 25-letni holenderski piłkarz grający na pozycji pomocnika, a obecnie grający w AC Milan we włoskiej Serie A. Tijjani Tijjani Reijnders nadal nosił koszulki piłkarskie Eredivisie w zeszłym sezonie, a w tym sezonie zaczął grać dopiero w pięciu głównych ligach . To był bardzo dobry początek jego kariery.

Po tym, jak Tijjani Reijnders dołączył do AC Milan, szybko zintegrował się z systemem Serie A. Rozegrał 39 meczów dla AC Milan, strzelił 3 gole i 3 asysty i całkowicie ugruntował swoją pozycję głównego gracza. Coraz więcej fanów kupuje koszulka AC Milan, aby dołączyć do jego wsparcia. Harcerz AZ Alkmaar, Denis Hall, również w wywiadzie dla włoskich mediów wyraził wielkie uznanie dla Tijjaniego Reijndersa. Uważa, że Tijjani Reijnders stał się ważnym zawodnikiem AC Milan i stale się doskonali, a jego poziom piłkarski również stale się podnosi.

Tijjani Reijnders przeżywa złoty wiek piłkarza. Dopóki pozostanie aktywny, nadzieje na przyszłość są nadal duże.