Paris Saint-Germain wygrywa ćwierćfinał Pucharu Francji

Puchar Francji dotarł do ćwierćfinału, a Paris Saint-Germain zmierzy się u siebie z OGC Nice. Czy zatem zawodnicy w koszulki piłkarskie przekażą kibicom dobre wieści? OGC Nice to zespół, który chce rywalizować z hegemonami francuskiej Ligue 1, ale wynik jest przewidywalny. Paris Saint-Germain również spełniło swoją misję i skutecznie pokonało OGC Nice 3:1 i awansowało do półfinału.

Paris Saint-Germain na początku zaciekle zaatakowało OGC Nice. Dla nich cały mecz przebiegł gładko. Fabian Ruiz powiedział nawet, że przez pierwsze 35 minut poszło im bardzo gładko. Każdy zawodnik, który nosi tę koszulka Paris Saint-Germain, wnosi swój wkład w grę. Zagrali dobry mecz, mają dobry zespół i kilku dobrych zawodników. A OGC Nice miało szczęście, że strzeliło gola w swoich rękach. Ostatecznie Paris Saint-Germain przypieczętowało zwycięstwo 3-1OGC Nice i pomyślnie awansowało do kolejnej rundy.