Liverpool poniósł kolejną przykrą porażkę z Evertonem

Liverpool to nieprzewidywalna drużyna. Kiedy na początku sezonu śpiewali i awansowali, kibice w koszulki piłkarskie myśleli, że Liverpool ma w tym sezonie mistrzostwo w swoich rękach. Byli w krytycznym okresie. Liverpool zawsze pozostawał w tyle, a w ostatnich kilku meczach odniósł tylko jedno zwycięstwo.

Zakończyła się 29. kolejka meczów uzupełniających Liverpool Premier League. W tym meczu Liverpool zmierzy się z Evertonem. Jeśli wygrają ten mecz, Liverpool nadal będzie miał szansę powalczyć o mistrzostwo Premier League. Zawodnicy noszący koszulka Liverpool muszą utrzymać stabilną formę, a zwycięstwo będzie tuż za rogiem. Jednak pomimo różnicy w sile obu drużyn, Liverpool przegrał z Evertonem 0:2. To było po prostu niewiarygodne dla fanów. Liverpool faktycznie przegrał tak kluczową bitwę. Występ zawodników rozczarował fanów.

Po przegranej tego meczu Liverpool bezpośrednio ogłosił, że wycofał się z szansy na rywalizację o mistrzostwo Premier League. Zastanawiam się, czy żałowaliby, że później nie pokazali w tym meczu swojej prawdziwej siły.