Real Madryt wyeliminował w dwumeczu obrońców tytułu 8:7

Dwie najsilniejsze drużyny Ligi Mistrzów spotkały się niestety w kwartach. Bilans zwycięstw Realu Madryt w meczu z Manchesterem City w Lidze Mistrzów był stosunkowo niski. Wielu fanów w koszulka Real Madryt nie może się doczekać, czy tym razem uda im się pomścić swoją hańbę. Na szczęście Real Madryt skutecznie rzucił wyzwanie Manchesterowi City w tej Lidze Mistrzów i pokonał Manchester City 8:7 w dwumeczu.

Real Madryt i Manchester City to dwie najsilniejsze drużyny w pięciu największych ligach. Można powiedzieć, że nie ma dużej różnicy w ich sile. Po remisie 4:4 w pierwszej rundzie, w drugiej rundzie obie drużyny nadal nie wyłoniły zwycięzcy (1:1). Kibice w koszulki piłkarskie byli świadkami wspaniałego pojedynku. To mocna drużyna i ciężko było im otworzyć wynik 8-7.

Real Madryt pokonał w ćwierćfinale Ligi Mistrzów obrońcę tytułu Manchester City i z sukcesem wszedł do czołowej czwórki Ligi Mistrzów.