Liverpool odzyskuje tytuł Premier League

Najbardziej zacięta rywalizacja o tytuł mistrzowski w każdym sezonie toczy się w Premier League. Różnica punktów pomiędzy kilkoma ich gigantami to wynik jednej gry. Wygrana lub porażka w meczu zadecyduje o tym, kto zostanie mistrzem Premier League. Dlatego też presja wywierana na zawodników noszących koszulki piłkarskie również bardzo duża.

Obecna Premier League wkroczyła w 30. rundę. Po pokonaniu Sheffield United w poprzedniej rundzie Liverpool wykorzystał okazję i objął prowadzenie w tabeli Premier League z 70 punktami. Po wygraniu ostatniej rundy Arsenal zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli z 68 punktami. Manchester City, któremu brakuje tylko jednego meczu do czołowego miejsca, tymczasowo zajmuje trzecie miejsce w tabeli z 67 punktami.

Po serii intensywnych meczów Liverpool tymczasowo wyprzedził Premier League dzięki swoim doskonałym występom. To efekt wspólnych wysiłków wszystkich kibiców noszących tę koszulka Liverpool. To osiągnięcie to nie tylko wynik ciężkiej pracy zawodników drużyny i sztabu trenerskiego, ale także duma wszystkich fanów Liverpoolu.