Środkowy obrońca Chelsea ma nadzieję na sprowadzenie

Podczas okresu transferowego Chelsea tego lata kilku generałów dołączyło do innych drużyn jeden po drugim, co również pozostawiło środkowego obrońcę Chelsea bez większych graczy. Którzy piłkarze sprowadzi Chelsea do noszenia koszulki piłkarskie własnej drużyny? Po pokonaniu Koulibaly Chelsea kontynuowała poszukiwania środkowego obrońcy.

Według najnowszych wiadomości, Chelsea zaatakowała francuskiego środkowego obrońcę Leicester City, Fofanę. To młody nastolatek, który właśnie przedłużył kontrakt z Leicester City. Nastolatek ma 1,90 m wzrostu, doskonałą sprawność fizyczną i silną umiejętność obrony przed piłkami wysokościowymi. Ponadto Fofana ma przewagę długich nóg, w połączeniu z dobrą zdolnością przewidywania w obronie, szybkością i elastycznością, co czyni go bardzo dobrym w przechwytywaniu. Fofana w koszulka Leicester City jest niewątpliwie bardzo dobra. To są powody, dla których Chelsea jest zainteresowana Fofaną i osiągnięto porozumienie między Fofaną i Chelsea.

Chociaż Chelsea osiągnęła porozumienie z Fofaną, nadal wymaga to od Leicester City chęci odpuszczenia. Zastanawiam się, czy Fofana ma możliwość dołączenia do Chelsea, poczekamy i zobaczymy.