Chelsea 2022-23 druga koszulka wyjazdowa

Nike i Premier League Chelsea Club wspólnie ogłosiły nową, drugą wyjazdową koszulkę drużyny na sezon 2022-23. Nowa koszulka ma klasyczny fason, który kontynuuje złoty standard klubu Chelsea i doskonale komponuje się z modnym południowo-zachodnim Londynem.

Projekt drugiej koszulki piłkarskie wyjazdowej jest inspirowany koncepcją „Chelsea Smart”. To zderzenie klasyki i trendów, reprezentujące okres rozkwitu klubu i idealny element tworzenia modnej przyszłości zachodniego Londynu.

Żółta koszulka wyjazdowa często pojawia się w historii klubu, a sezamowy kolor nowej koszulki to sublimacja żółtego, tak znajomego, ale pełnego nowych pomysłów.

Produkowane w sposób zrównoważony koszulka Chelsea Nike są wykonane w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu, zarówno w wersji Players Edition, jak i Fan Edition, która jest wykonana z przetworzonych plastikowych butelek. Plastikowe butelki są zbierane, czyszczone i topione w celu uzyskania wysokiej jakości przędzy w ramach zobowiązania firmy Nike do zrównoważonego rozwoju „Move To Zero”.