Liverpool podpowie odpowiedź w 8 meczach

Premier League weszła w 10. rundę, a Arsenal jest obecnie na szczycie tabeli, tuż za nim jest Manchester City, broniący tytułu mistrza Premier League z zeszłego sezonu. Wicemistrzowie Premier League i Ligi Mistrzów zeszłego sezonu Liverpool nie wypadli dobrze. Zajmują 10. miejsce w tabeli Premier League. To również bardzo zaniepokoiło wielu fanów noszących koszulki piłkarskie.

Po rozpoczęciu nowego sezonu niektórzy gracze decydują się na transfer, a niektórzy gracze stopniowo się starzeją, a ich siła fizyczna stopniowo nie nadąża. Wady piłkarzy, którzy zmagali się na boisku, zaczęły być ujawniane, a problemy te nakładały się jeden po drugim, co doprowadziło do obecnego końca Liverpoolu: atakowanie, niezdolność do ataku; broniący się, niezdolny do obrony. Teraz jest najbardziej niespokojny moment dla każdego fana w koszulka Liverpool. Z powodu przejścia Liverpoolu od mistrzostwa do czwartego, nowy sezon Liverpoolu jest okropny. Zastanawiam się, czy jest miejsce na zmianę? Poczekajmy i zobaczmy.