Ronaldo chwali Rudigera za to, że umieścił Ronaldo na pierwszym miejscu

Real Madryt to czołowy klub na świecie, a jako czołowa drużyna klubowa piłkarze, których produkuje, są również wybitni. Wszyscy nosili koszulka Real Madryt i wnieśli dla Realu Madryt niezliczone wyróżnienia. Kto zatem jest najlepszym zawodnikiem w historii Realu Madryt? Ten temat nigdy nie zostanie zamknięty.

Rudiger niedawno w swoich osobistych mediach społecznościowych umieścił ranking zawodników Realu Madryt od historii do współczesności. Uważa, że Ronaldo jest zawodnikiem numer jeden w historii Realu Madryt, podczas gdy Zidane jest drugi. Cristiano Ronaldo noszący tę koszulki piłkarskie miał bardzo dobre statystyki, gdy był w Realu Madryt. Nie tylko był liderem listy strzelców Realu Madryt, ale także pomógł Realowi Madryt zdobyć wiele wyróżnień na różnych imprezach. Sądząc po liczbie bramek, mistrzostwach drużynowych i osobistych wyróżnieniach, Ronaldo wydaje się godny tytułu gwiazdy numer jeden w historii Realu Madryt.

Rudiger umieścił Ronaldo na pierwszym miejscu w historii Realu Madryt. Sam Ronaldo również był bardzo szczęśliwy. W komentarzu do tego posta zamieścił trzy emotikony „brawa”. Oczywiście był zawiedziony, że Rudiger umieścił go na pierwszym miejscu. Wybrany na najlepszego zawodnika w historii Realu Madryt, ma bardzo rozpoznawalną postawę.