Real Madryt nie martwi się, że nie dostanie Jude'a Bellinghama

Jude Bellingham jest młodym nastolatkiem, który w tym roku ma zaledwie 19 lat, ale jego wybitny występ przyciągnął wiele topowych klubów na świecie. W szczególności Real Madryt, powiedzieli, że mają nadzieję umieścić Jude Bellinghama w koszulki piłkarskie Realu Madryt przyszłego lata.

Kontrakt między Jude Bellinghamem a Borussią Dortmund obowiązuje do 2025 roku, a Borussia Dortmund ma również nadzieję, że po wygaśnięciu kontraktu Jude Bellingham zostanie podpisany. Ale sam Jude Bellingham jest otwarty na przyszłość. Real Madryt, jako najlepsza drużyna świata, ma bardzo dużą pokusę dla każdego młodego zawodnika. Czy jego fani uważają, że powinien nosić koszulka Real Madryt? Jednak Ben Jacobs mówi, że Real Madryt jest pewny, że latem przyszłego roku podpisze kontrakt z Jude Bellinghamem.

Jude Bellingham jest wciąż bardzo młody, jego przyszłe osiągnięcia są niezmierzone, bez względu na to, z jakim zespołem skończy, wierzę, że fani nadal będą go wspierać.