Bayern Monachium nie udało się przejść do Ligi Mistrzów

Koniec drugiego etapu półfinałów Ligi Mistrzów pomiędzy Bayern Monachium a Realem Madryt. Bayern Monachium przegrał 3-4 z Real Madryt i został wyeliminowany, co jest bardzo godne ubolewania. Na stadionie domowym Bayernu Monachium tysiące widzów pobarwiono na czerwono w czerwonych koszulki piłkarskie, ale to przyniosło im godne żałowania wiadomości.

Bayern Monachium zremisował 2:2 w pierwszym meczu półfinału Ligi Mistrzów. W drugiej rundzie również utrzymali dobry styl ofensywny i defensywny. Jednak niewiele pozostało do końca meczu, Real Madryt stracił dwie bramki i niestety został wyeliminowany 3-4. Niezadowoleni z wyniku byli także zawodnicy ubrani w koszulka Bayern Monachium. Bramka Bayernu Monachium zdobyta w ostatniej minucie została uznana za spaloną, a pierwsza bramka została uznana za nieważną. Wzbudziło to niezadowolenie generałów Bayernu Monachium. Myśleli, że to ich szansa na remis, ale zostali zdumieni. Bezpośrednio wyrazili, że Realem Madryt dbano o boisko.

Ta kontrowersyjna kara wywołała także po meczu duże niezadowolenie wśród zawodników Bayernu Monachium. Ale wynik stał się przesądzony. Mam nadzieję, że są gotowi na wyzwanie w nowym sezonie.