Salah strzelił dwa gole, aby pomóc drużynie wygrać

W 14. kolejce Premier League w sezonie 2021/22 rozpoczęła się koncentracja rywalizacji. Liverpool udał się na wyjazdowy mecz, aby rzucić wyzwanie Everton FC. Ostatecznie po podaniu Hendersona Salah strzelił dwa gole, a Diogo Jota był wisienką na torcie. Dla Salaha wszyscy fani w koszulki piłkarskie Liverpoolu są dumni z jego oddania. Liverpool wygrał na wyjeździe Everton FC 4-1, a Liverpool wygrał 3 mecze ligowe z rzędu.

Niedługo po meczu Liverpool przedarł się przez bramkę rywala, Liverpool prowadził 1:0, a 10 minut później Salah strzelił pierwszego gola w meczu. Everton odzyskał miasto w 38. minucie, a wynik obu drużyn w pierwszej połowie wynosił wstępnie 2:1. W drugiej połowie ofensywa Liverpoolu wciąż nie była osłabiona, a Salah strzelił dwa gole i ponownie strzelił. W 79. minucie Robertson podał piłkę, a Diogo Jota rzucił w bliski róg z małego kąta z lewej strony pola karnego, 4-1. Tutaj oficjalnie sprzedajemy koszulka Liverpool online.

W końcu Liverpool zmiótł Everton FC 4-1, wygrywając cztery mecze z rzędu.